MYCIE KOSTKI BRUKOWEJ ŁÓDŹ

Jedną z naszych specjalizacji jest profesjonalne mycie i czyszczenie kostki brukowej oraz innego typu podobnych nawierzchni.

Tel. 504-524-543

Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości myjek ciśnieniowych oraz specjalistycznych szorowarek przywracamy bruk do dawnej świetności. Skutecznie usuwamy: błoto, mech, porosty, sadzę, sól, oleje silnikowe, cement. Pracujemy na teremie miasta Łódź oraz okolicznych miejscowości. Nasze usługi mogą Państwo również zamówić w całym województwie łódzkim oraz mazowieckim.

Mycie kostki brukowej z plam oleju samochodowego to często niełatwe zadanie. Mozolne i uciążliwe bez profesjonalnego sprzętu, odpowiednich detergentów oraz przede wszystkim doświadczenia. Ze wszystkimi tego typu przypadkami radzimy sobie szybko i sprawnie. Cena usług naszej firmy uzależniona jest od wielu czynników takich jak zakres prac czy rodzaj czyszczonej powierzchni. Zawarty na stronie cennik w pewnym stopniu powinien Państwu przybliżyć tę kwestię. W celu uzyskania dokładnych informacji oraz bardziej precyzyjnej wyceny zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

CZYSZCZENIE KOSTKI BRUKOWEJ Z MCHU – ŁÓDŹ

Oferujemy też tanie czyszczenie kostki brukowej z mchu i z rdzy, co wykonywane jest za pomocą wody oraz detergentów. Dysponujemy wieloma preparatami, które neutralizują porosty. Nie praktykujemy jednak stosowania środków, które mogłyby długofalowo negatywnie wpływać na środowisko naturalne. Winą za występowanie mchu i zielonych przebarwień należy obarczyć głównie nieprawidłowe wykonanie kostki brukowej, której spadek nie został należycie ukształtowany, a woda opadowa nie może swobodnie odpływać. Jednak nawet w takich przypadkach nasza profesjonalna interwencja pozwoli na długi czas utrzymać kostkę w doskonałym stanie.

IMPREGNACJA WYCZYSZCZONEJ KOSTKI

Proponujemy Państwu usługę specjalistycznej impregnacji wyczyszczonego bruku. W efekcie wzrasta jego odporność na zabrudzenia, wykwit porostów, wnikanie produktów ropopochodnych oraz powstawanie wykwitów solnych. Ponad to usługa efektownie uwydatnia kolor bruku oraz chroni go przed blaknięciem.

Stosunkowo tania impregnacja kostki brukowej brukowej może być bardzo skutecznym sposobem ograniczenia zabrudzeń. Cena tego typu usługi jest różna. Pomocny może się okazać cennik, który odnajdą Państwo na naszej stronie. Warto mieć również na uwadze, że główny teren naszego działania stanowi Łódź, ale z przyjemnością dojedziemy do Państwa także w inne miejsca na terenie województwa łódzkiego i mazowieckiego.

MYCIE KOSTKI