MYCIE DACHÓW ŁÓDŹ

Oferujemy Państwu profesjonalne, dokładne mycie oraz czyszczenie dachów przy zastosowaniu specjalistycznego sprzętu.

Tel. 504-524-543

Wszystkie dachy wymagają regularnej konserwacji i czyszczenia. Nie ma tu żadnego znaczenia pokrycie dachowe, ponieważ będzie to dotyczyło zarówno dachówki ceramicznej, z blachy czy innych materiałów. Zmienne warunki atmosferyczne sprawiają, że dach może się pokryć mchem, porostami czy rdzą, nie wspominając już o innych zanieczyszczeniach.

Czyszczenie dachówki ceramicznej z rdzy i z mchu, to proces wymagający odpowiedniego sprzętu, należytej wiedzy oraz doświadczenia. Cena tego rodzaju usług zawsze uzależniona jest od zakresu wykonywanych prac, ale także powierzchni dachu i rodzaju materiału. Blacha lub dachówka ceramiczna wymagają innych rozwiązań, zarówno dotyczących czyszczenia, jak i impregnacji. Udostępniamy szczegółowy cennik, który powinien choć w przybliżeniu pomóc oszacować koszty naszej usługi. Łódź stanowi główny teren działań naszej firmy, dlatego zapraszamy do kontaktu przede wszystkim Klientów z tego miasta i województw łódzkiego oraz mazowieckiego.

CZYSZCZENIE DACHÓW Z MCHU, RDZY – ŁÓDŹ

Oferujemy tanie, efektywne czyszczenie dachów z rdzy, wszelkich zabrudzeń, mchu oraz innych porostów. Skuteczne mycie dachówki ceramicznej z rdzy i z mchu wymaga pewnego przygotowania. Dachówka bowiem szybko się brudzi głównie w miejscach gdzie jej powierzchnia jest chropowata. Mchy zaś często gromadzą się w szczelinach oraz trudno dostępnych obszarach. Nasi pracownicy, których przeważającym miejscem działania jest miasto Łódź oraz okolice, dysponują odpowiednim sprzętem oraz preparatami pomagającymi usunąć najbardziej uporczywe zabrudzenia dachów. Po przeprowadzeniu dokładnego czyszczenia dachówki zastosować można impregnację. Zapobiega ona gromadzeniu się mchu i porostów. Ponadto, impregnacja dachówki ogranicza występowanie na niej zabrudzeń. Cena usługi polegającej na czyszczeniu i impregnacji powierzchni dachu ustalana jest indywidualnie, choć nasz cennik ogólny może być pomocny w uzyskaniu wstępnego szacunku.

Jesteśmy firmą, która od wielu lat oferuje tanie mycie dachów z rdzy i z mchu. Posiadamy specjalistyczny sprzęt oraz wykwalifikowanych pracowników, którzy w sposób precyzyjny i skuteczny zadbają o Państwa dach. Korzystamy z urządzeń natryskowych działających pod ciśnieniem. Taki sposób działania pozwala uzyskać oczekiwane rezultaty i zagwarantować długą żywotność dachu.

MYCIE DACHÓW