MYCIE ELEWACJI BUDYNKÓW ŁÓDŹ

Mamy przyjemność zaoferować Państwu mycie oraz czyszczenie elewacji budynków.

Tel. 504-524-543

Elewacje domów powinny charakteryzować się nienaganną prezencją. Ich wygląd oddaje bowiem charakter całego budynku i stanowi swojego rodzaju wizytówkę. Niestety wraz z biegiem czasu zadanie to nie jest już tak skutecznie spełniane jak w okresie nowości. Już po kilku latach użytkowania elewacja budynku potrafi wyraźnie stracić na estetyce. Warto więc zadbać o elewację i przywrócić jej dawną świetność. W większości przypadków wystarczy dokładne, profesjonalne czyszczenie.

Jako firma z wieloletnim stażem na rynku oferujemy tanie mycie elewacji budynków. Wykonujemy je zgodnie z najwyższymi standardami, doświadczeniem i zdobytą przez lata wiedzą. Dysponujemy wysokiej jakości sprzętem, który pozwala na precyzyjną pracę na wysokościach. W naszej praktyce zawsze dostosowujemy działania do rodzaju oraz stanu elewacji. Dbamy aby czyszczenie przyniosło jak najlepszy efekt, będąc zarazem całkowicie bezpiecznym dla struktury elewacji. Mycie elewacji domów z cegły klinkierowej to zadanie nieco bardziej wymagające niż czyszczenie standardowe. Cena usługi ustalana jest indywidualnie, aczkolwiek nasz cennik przybliży Państwu podstawowe informacje. Miasto Łódź stanowi główny obszar naszego działania, lecz dojeżdżamy również do okolicznych miejscowości na terenie województwa łódzkiego i mazowieckiego.

CZYSZCZENIE ELEWACJI DOMÓW ŁÓDŹ

Czyszczenie elewacji domów odbywa się zwykle przy użyciu myjki ciśnieniowej. Stosujemy do tego wysokiej jakości preparaty czyszczące, które mają za zadanie skutecznie zmyć osady, brud, a także mchy i porosty. Maksymalnie ograniczamy używanie środków chemicznych, które mogłyby negatywnie wpływać na środowisko naturalne. Zawsze tak samo przykładamy się do każdego zlecenia, oferując wyjątkową jakość i czyszczenie elewacji budynków z dbałością o każdy szczegół. Dokładnie wyczyszczona elewacja z wyglądu przypomina nową lub świeżo odmalowaną. Przed podjęciem decyzji o malowaniu domu warto więc rozważyć czy jest to konieczne. W większości przypadków profesjonalne czyszczenie elewacji bywa zabiegiem w zupełności wystarczającym dla odświeżenia wyglądu ścian budynku. Zapraszamy do zapoznania się z galerią obrazująca efekty naszych prac oraz za filmem demonstracyjnym. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego i oczywiście skorzystania z naszej oferty.

MYCIE ELEWACJI